Працюємо в рамках Проекту "Центр спілкування і дозвілля "Позитив". Для вас відкриті: читальний зал, абонемент, юнацький абонемент, пункт вільного доступу до Інтернету.

четвер, 27 жовтня 2022 р.

виставка-айстопер "Монстро-класні книжки"

 

  Наближається одне із найбільш страшних свят, а саме Гелловін (або Геловін) -  День усіх святих. Тому бібліотека   наповнилася запахом гарбуза, цукерок та цікавезних книг. Бібліотекарі філії №1 КЗК КМПБ  у рамках ініціативи   «Канікули з бібліотекою» організували виставку-айстопер "Монстро-класні книжки", яка присвячена святу Гелловін.

       Гелловін — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми   яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії та дещо скромніше в інших країнах.

        На виставці на вас чекають книги, які більше розкриють сутність святкування Дня всіх святих. Виставка, завдяки   великому вибору літератури, буде цікава широкому колу читачів. Неабиякий інтерес привертають до себе книги від   Українського інституту книги. Тут книги про маленького Грега який знімав кіно про Гелловін, щоб заробити грошенят,   маленька відьмочка, яка гасає на метлі та засмагає під сонечком та багато інших. І звісно, на кожне порядне святкування   Гелловіну з'являється привид. Гостей бібліотеки зустрічає трохи страхітливий, але дуже милий привид Джо. Він охороняє всіх   відвідувачів від переляку, та навіть став улюбленцем серед читачів та бібліотекарів.

        Вдало оформлена виставка зарядила читачів своєю атмосферою і стала магнітом для кожного. Тільки з першого погляду   здається, що це страшне свято, але заглибившись у його суть та значення приходить розуміння духовності та тепла   святкування.

        Тож завітайте до філії №1 КЗК КМПБ, за адресою: вул. Лесі Українки, 13 і зробіть свій вибір: "книжка або життя"
Немає коментарів:

Дописати коментар