Працюємо в рамках Проекту "Центр спілкування і дозвілля "Позитив". Для вас відкриті: читальний зал, абонемент, юнацький абонемент, пункт вільного доступу до Інтернету.

середа, 15 травня 2013 р.      15.05  в бібліотеці–філії №4 був проведений літературно–природничий етюд «Чиста нота природи у творчості Олени Байрак».

     Члени клубу "Гармонія" та учнівська молодь з КПЛНП ознайомилися з професіональною та творчою діяльністю відомого фахівця – ботаніка, доктора біологічних наук, професора, директора Центру заповідної справи, рекреації та екотуризму, члена Ради ботанічних садів і дендропарків України, завідувачки кафедри заповідної справи державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди, автора книжок про Полтавщину, фотомитця, поетеси, піснетворки та оригінальної співачки Олени Миколаївни Байрак.

        Учасники літературно – природничого етюду переглянули відеофільм О.М. Байрак «Місто серед природи чи природа серед міста» про річку Сухий Каламлик та місцевість навколо неї, ознайомилися з  книжками Олени Миколаївни «Заповідна краса Полтавщини», «Збережи, де стоїш, де живеш», «Еталони природи Полтавщини», «Парки Полтавщини», «Степові перлини Полтавщини» та іншіими.        

Немає коментарів:

Дописати коментар