Працюємо в рамках Проекту "Центр спілкування і дозвілля "Позитив". Для вас відкриті: читальний зал, абонемент, юнацький абонемент, пункт вільного доступу до Інтернету.

четвер, 7 листопада 2013 р. Наша мова – Україна!
 Наша мова – солов’їна.
 Наша мова – ніжна, ласкава.
 Наша мова – багата, цікава.

 Наша мова – квітуча й барвиста.
 Наша мова прекрасна і чиста.
 Наша мова, як джерельце дзюрчить,
 Наша мова красиво, красиво звучить.

      З 1997 р. наш національний календар поповнився ще однією важливою датою для кожного справжнього українця – 9 листопада. У день Преподобного Нестора - літописця ми відзначаємо День української писемності та мови.

     До цього свята в бібліотеці-філії №4 відбувся конкурс юних філологів «Українську мову знай – гарно й чемно розмовляй»  на кращого знавця рідної мови. Учасниками заходу стали учні ліцею нафтопереробної промисловості. Конкурс складався з 7-ми турів: «Театр фразеологізмів», «Пеліндроми», «Словограй», «Мовознавство для допитливих», «Перекладач» та ін. Особливий інтерес викликала розминка для вболівальників «Жарти з мови».  Команда-переможець отримала нагороду. Захід збагатив присутніх знаннями про українську мову, її історію, традиції, допоміг дізнатись багато цікавого про українську словесність. Або просто дозволив цікаво провести цей час із нами.Немає коментарів:

Дописати коментар