Працюємо в рамках Проекту "Центр спілкування і дозвілля "Позитив". Для вас відкриті: читальний зал, абонемент, юнацький абонемент, пункт вільного доступу до Інтернету.

середа, 5 серпня 2015 р.


Сімейні читання

     

   Інтерес до читання значною мірою залежить від ставлення до книги в сім’ї.
    Абонемент для дорослих бібліотеки-філії №4 відвідує щорічно близько чотирьохсот сімей.  Працівники бібліотеки постійно вивчають їх інтереси, як відносяться в сім’ї до читання дітей, якої допомоги потребують у питаннях виховання дітей, що знають батьки про дитячі книги. Тому різними бібліотечними засобами вони  спрямовують свої зусилля на підвищення загальної і педагогічної культури батьків, їх літературної грамотності. 
  Провідний бібліотекар Багмет С.А. на абонементі для дорослих організувала  книжково-ілюстративну виставку "Вся мудрість книг об’єднує родину у прагненні знань та читання донині..." На виставці користувачі можуть знайти книги по родинному вихованню, організації охорони здоров’я, раціональному харчуванню, овочівництву й садівництву, кулінарії, домоводству, рукоділлю.
   Про нові надходження в ЦБС для дорослих по сімейній медицині, психології сімейного виховання, інтер’єру та дизайну інформує картотека  "Новини для родини".

Немає коментарів:

Дописати коментар