Працюємо в рамках Проекту "Центр спілкування і дозвілля "Позитив". Для вас відкриті: читальний зал, абонемент, юнацький абонемент, пункт вільного доступу до Інтернету.

середа, 25 вересня 2019 р.


Літературна кава по-кременчуцьки
    На вулиці золотавий, теплий вересень. Через декілька днів наше улюблене місто буде святкувати свій День народження. Для кременчуківців це одне із найулюбленіших свят, адже доля Кременчука  то і наша доля. В місті народилися, жили та приїздили багато талановитих людей, завдяки яким Кременчук став відомий в Україні та за її межами. Письменники, поети, актори, музиканти,  художники присвячували  та дарували рідному місту свою творчість.
   Кожен рік молодь клубу «Гармонія»  напередодні Дня народження Кременчука збирається на чергову зустріч в бібліотеці-філії № 4. І як завжди, на них чекає зустріч з відомими та талановитими земляками. Цього разу, 24 вересня, на поетичний сніданок «Літературна кава по-кременчуцьки» були запрошені поети клубу поетичного слова «Цвіт калини» - Юрій Прокопенко та Олександр Журавльов.

    Гості розповідали про себе та свої творчі плани, читали вірші. Нікого не залишила байдужим  і авторська пісня. Учасники заходу щиро аплодували «калинчанам». Дехто з молоді прочитав свої улюблені поезії. Серед них – вірші, присвячені Кременчуку. Поетична зустріч перетворилася у яскраве свято.
   Шановна громадо Кременчука! Вітаємо Вас з Днем міста!

Немає коментарів:

Дописати коментар