Працюємо в рамках Проекту "Центр спілкування і дозвілля "Позитив". Для вас відкриті: читальний зал, абонемент, юнацький абонемент, пункт вільного доступу до Інтернету.

четвер, 25 серпня 2022 р.

 «Будь незалежним! Будь вільним!»

    25 серпня філія №1 організувала вуличну книжкову виставку «Будь незалежним! Будь вільним!», присвячену Дню Незалежності України.

     Це знакова подія для всіх українців, адже наша країна хоч і молода, але з багатовіковою історією. Долаючи надзвичайно багато перешкод на своєму шляху, Україна відстояла свободу та європейський вибір, а нині захищає суверенітет та територіальну цілісність від російського агресора.

     На виставці були представлені сучасні видання з історії нашої держави, книги про символи національної та державної величі, традиції та звичаї свого народу.

     Малеча та дорослі взяти участь у святкових розвагах та вікторинах, під час яких перевірили свої знання з історії України. 

    Діти шкільного віку долучилися до патріотичного квізу «Разом з народом своїм, разом з Україною!», а найменші бавилися мильними бульбашками.    

   Яскравістю до себе привернули увагу перехожих виставки декоративно-прикладного мистецтва «Хай стелиться вам доля рушниками», де були представлені  вишиті хрестиком рушники, та виставка українських хусток «Квіткове диво на плечах». Хустки зібрані з особистих колекцій читачів, які вони зберігають в своїх родинах та передають з покоління в покоління. 

    Дартс та веселі розмальовки на патріотичну тематику завершили святковий захід.

    Створена зі смаком фотозона подарувала учасникам виставки гарні світлини на згадку.

     Цікаво, корисно та пізнавально провели своє дозвілля разом з бібліотекою мешканці Молодіжного. 

Немає коментарів:

Дописати коментар