Працюємо в рамках Проекту "Центр спілкування і дозвілля "Позитив". Для вас відкриті: читальний зал, абонемент, юнацький абонемент, пункт вільного доступу до Інтернету.

неділя, 13 серпня 2023 р.

 Бібліотека об’єднує молодь

10 серпня, у філії №1 відбувся Загальносистемний День інформації «Книги для тих, хто змінює світ», присвячений Дню молоді.

            Цього дня в бібліотеці було дуже спекотно. Щоб навчити орієнтуватися у великому книжковому просторі, ще зранку бібліотекарі провели екскурсії для молоді та консультацію «Як користуватися каталогами». Відбулося знайомство з Інтернет-центром – хабом цифрової освіти, прослухали огляд літератури біля виставки «Молодіжний книжковий мікс», яка організована на абонементі для дорослих та познайомилися з кращими сучасними виданнями як українських так і зарубіжних авторів, які рекомендують бібліотекарі для молоді.

         І, на останок, родзинкою цього дня став бібліодрайв  "Для молодих, активних, креативних!".Захід був переповнений молодими талантами нашого міста. Всі присутні активно включилися до творчого спілкування і з радістю зустрічали гостей. 

Позитив та харизму подарувала молода талановита кременчуцька письменниця Софія Самборська. Ця маленька зірочка нещодавно засяяла на літературному небосхилі Кременчука. Вона – учасниця конкурсу-захисту наукових робіт МАН, переможниця Всеукраїнського конкурсу літкастів «КрутеЗНО»! Молода талановита письменниця креативно та неординарно презентувала свою книгу «На іншому боці». Це триста сторінок джерельної води з претензією на філософію, таємничих персонажів, абсурдний потойбічний світ і молоду дівчину, яка заплуталася в собі.Тепло приймали молодих дівчат з арт-групи «Творчий Кременчук» Тату Гусар і Санду Сушко, які представили свою творчість на розсуд присутніх.  
          Сюрпризом  став виступ гостей з Козельщини – колективу східного танцю «Дезіре» під керівництвом Ірини Кулинич. Він справив справжній фурор на глядачів, які обдаровували дівчат  гучними оплесками.День молоді – це свято всіх хто, не залежно від віку, зберіг молодість в своїй душі на довгі роки.  Привітати зі святом від старшого покоління завітала на бібліодрайв активна учасниця Клубу поетичного слова «Цвіт калини» Алла Лєбєдєва, яка по-справжньому заворожила всіх своїм чарівним голосом.        На завершення свята на юних глядачів чекала конкурсно-розважальна програма: вікторина, жартівливі конкурси та різноманітні ігри.
         

 Під час заходу бібліотекарі роздавали закладки «Що читати молоді влітку» та проводили опитування «За якою книгою я б завітав до бібліотеки». Cофія Самборська на згадку про зустріч подарувала свою книгу для читачів бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар